Kontakt

Kontaktoplysninger til skolen, skolens ledelse, teknisk/administrativt personale og SFO

Blicherskolen
Haldvej 6
8981 Spentrup 
89 15 43 55
blicherskolen@randers.dk

Skoleleder
Grethe L. Mortensen
89 15 43 50
grethe.mortensen@randers.dk

Viceskoleleder 
Søren Rasmussen
89 15 43 51  
soeren.rasmussen@randers.dk

Skolesekretær
Berit G. Kristensen
89 15 43 52
berit.gleerup.kristensen@randers.dk

Skolesekretær
Pia Olsen
89 15 43 53
pia.olsen@randers.dk

Kontorassistent
Mogens Olesen
89 15 43 59
mogens.olesen@randers.dk

Serviceleder 
Lars K. Christensen
61 12 47 03
lars.kjaerulff.christensen@randers.dk

Blicherskolen SFO 
Haldvej 6
8981 Spentrup
89 15 43 66
89 15 43 71
89 15 43 72

SFO-leder
Majken Blendstrup
89 15 43 70
40 25 92 53
majken.blendstrup@randers.dk

Hvis du ønsker at kontakte Skoleafdelingen i Randers Kommune, kan du gøre det på boernogskole@randers.dk.

Bemærk, at beskeder, der indeholder personfølsomme oplysninger, ikke må sendes til ovenstående e-mailadresse.

Indeholder din besked personfølsomme oplysninger, skal den sendes som digital post.